FROHMASCO – Producent PANELI DRZWIOWYCH

 

Frohmasco z siedzibą w Chociwlu, w województwie zachodniopomorskim, działa na rynku od 1994 roku. Naszym podstawowym wyrobem są wypełnienia drzwiowe z tworzyw sztucznych i aluminium oraz elementy wypełnień drzwiowych dostarczane producentom wypełnień w krajach Unii Europejskiej.
Wśród naszych odbiorców są najwięksi producenci stolarki otworowej w Polsce.
Bazę firmy stanowi zakład o łącznej powierzchni 10 000 m2 hal produkcyjnych.

Frohmasco zatrudnia ponad 100 wysoko kwalifikowanych pracowników z długoletnim stażem. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, opartym na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Do produkcji stosujemy materiały renomowanych firm europejskich.
Wypełnienia drzwiowe na bazie płyt laminowanych z maty szklanej i żywic poliestrowych lub płyt aluminiowych wypełnione wkładem z pianki poliuretanowej spełniają najwyższe wymagania w zakresie izolacyjności termicznej, akustycznej, bezpieczeństwa i estetyki.
O jakości naszych wyrobów decyduje szczególna dbałość o solidność i terminowość naszych świadczeń. Naszym celem jest oferowanie produktu zbliżonego możliwie jak najbardziej do oczekiwań naszych klientów.

Wykwalifikowana kadra służy doradztwem technicznym, oferując profesjonalną obsługę klienta i krótkie terminy dostaw.

Drzwi zewnętrzne z wypełnieniem firmy FROHMASCO kształtują wizerunek domów. Szybkość realizacji zamówień, rzetelność w dotrzymywaniu umów i terminów oraz jakość to główne atuty powodujące, że współpraca z naszą firmą przynosi wymierne korzyści naszym partnerom.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin